ПОДЕЛИТЬСЯ

Вони тримаються за руки, навіть коли просто гуляють навколо будинків свого району. Він ніжно обіймає її за плечі, коли вони разом виходять зі спортивного залу після тренування… Чому? Чому це так принципово? Гарі говорить, що це важливо для Мері, як і для більшості жінок, котрим ніжність потрібна як ковток повітря.

Ми познайомилися з Гарі у 2000-му, але мене й досі вражає його ставлення до коханої дружини. Цього річ він відсвяткував свої 87, 62 з них прожив з Мері.

– Виявляється, – наставляє мене Гарі, – що для наших королев (так він називає свою та мою дружину) саме ніжність символізує безпеку, захист, комфорт і підбадьорення – просто життєво необхідні якості в жіночих очах. Коли чоловік проявляє ніжність до своєї дружини, то так говорить їй: я про тебе турбуюся та захищаю тебе, ти для мене важлива, і я не хочу, щоби щось із тобою сталося.

– Справді, Гарі?! Але це ж така дрібниця!

Дрібниця, але чому ж я так рідко її роблю?

Нам, чоловікам, важливо зрозуміти, як сильно жінки потребують підбадьорення з нашого боку. Жодна жінка не скаже, що чоловік виявляє до неї забагато ніжності.

І ще один урок від Гарі. Про обійми. Для чоловіків це знову ж таки щось другорядне. А ось більшість жінок любить, коли їх обіймають. Лишень погляньте, вони обіймають одна одну, обіймають дітей, родичів, тварин. Жінки обіймаються та люблять, аби їх обіймали.

Тож нам, чоловікам, варто засвоїти наступне: для жінок – наших королев (як навчив мене Гарі) – вже сам факт прояву ніжності до них дуже важливий. Вони люблять як відчуття, що супроводжує їх прояв ніжності, так і відчуття прояву ніжності по відношенню до себе (і для них це не має ніякого відношення до сексу).

Я хочу добре засвоїти ці уроки Гарі.

Піду обійму мою Королеву.

Просто так.

Їй це важливо.

Автор: Олексій Травніков, Останівка 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ