ПОДЕЛИТЬСЯ

Гарний літній день. Усміхається сонце. Щебіт пташок розливається небесними просторами. По стежині йде молода сім’я. Маленьке дитинча стрибає то на одній нозі, то на іншій. Невинний сміх і лепіт злітає з уст і привертає до себе увагу інших перехожих, які радіють від такого щирого подарунку.

Зупинка. Тиша. Погляд спочив на барвистій красуні в пелюстках якої трудилися бджілки, наповнюючи повітря дзижчанням. Пухкенькі руки потягнулися до пелюсток, але стривожений голос батьків перешкодив здійснити задумане. Налякані батьки підбігли до малятка, взяли на руки і почали пояснювати, що бджілка може вжалити і буде буба.

Однак малюк не здавався, цікавість перемагала над небезпекою і зауваженням батьків. Тоді батьки показали солодку цукерку в гарній зеленій обгортці з білою ромашкою. Так, бджілки лишилися в спокої, цукерочка опинилася в роті, а обгортка – на землі.

Прогулянка продовжилася залишаючи на землі свій слід. І таких слідів безліч. Кожен з них заперечує саму особу, яка смітить. Говоримо про красу, любов, гармонію, а своїми ділами робимо все навпаки. Вчимо про біль, який можна отримати, а самі робимо боляче, не пояснюючи дітям про відповідальність перед сотвореним світом, який є відблиском Божої слави. Наша байдужість вбиває нас самих і наших дітей. Ми більше споживаємо, аніж даємо.

А потрібно не так вже й багато – не смітити. Не смітити сміттям, не смітити поганими словами, не смітити поганими вчинками. Дбаймо про чистоту наших сердець і чистоту довкілля. Пам’ятаймо, що відповідальність народжується у нашому серці та відзеркалюється у серцях наших дітей.

Стежина, прогулянка, сміх, квіти, чисте повітря – життя прекрасне!

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЗ чого твої крила?
Следующая статьяБушлат
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ