ПОДЕЛИТЬСЯ

Ми живемо у світі настільки перевернених понять, що прояви ніжності чоловіка до жінки донині сприймається у нас як слабкість. Насправді ж ніжними можуть бути лише справжні чоловіки, адже ніжність – це усвідомлена і контрольована сила, спрямована на задоволення вищих моральних потреб прекрасної статі. Жорстокість, навпаки, є ознакою слабкості як фізичної так і духовної.

Наприклад, мільйони радянських жінок були закохані свого часу у вусатого Д’Артаньяна, зіграного Боярським. У його зовнішності не було жодних ознак мускулистого мачо, але хрипкий тембр і демонстративна ніжність до жінок та відкрита боротьба з їхніми кривдниками перетворили його на омріяну ікону численних знедолених сердець.
Напевно тому, що більшість наших чоловіків навіть донині живуть в полоні дрімучих стереотипів, керуючись якоюсь звихнутою системою цінностей. Вони роблять все навпаки: виявляють лояльність щодо ворогів і водночас ідіотську жорстокість стосовно найвищого Божого подарунку – своєї жінки.

Такі чоловіки не люблять нікого: ні Бога, ні жінку, ні самого себе. І мені не шкода жодного з них, тому що кожен такий «чоловік» обирає цей ганебний шлях добровільно і усвідомлено. Туди вам і дорога.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВсе ради мужчин?
Следующая статьяМысли на стенку
Захоплюється велоспортом, ремонтує велосипеди у власній майстерні. Любить міцну каву без молока і літературу, особливо Достоєвського і братів Стругацьких. В шлюбі понад 20 років. Щасливий батько щасливої доньки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ