ПОДЕЛИТЬСЯ

Мама. Матуся. Скільки в цих словах тепла і доброти. Її любов не має меж. Дев’ять місяців вона носила мене під своїм серцем, вливаючи в моє свою ласку та безмежну любов. Впродовж цих місяців наші серця билися в унісон. А які терпіння вона перенесла під час пологів і, незважаючи на цей біль, дарувала мені усмішку і свої ніжні обійми. Пригортала до грудей, живлячи своїм цілющим молоком. Колискові, недоспані ночі, переживання через різні негаразди. Перші кроки і падіння в її обійми. Сніданки, обіди, вечері – і все це заради мене.

Пригадую розжарену піч, смачні пиріжки та духмяний хліб, аромату якого неможливо забути. Тягуче тісто, що місили мамині руки. Я ним грався, мов пластиліном, ліплячи різні фігурки. А іскри, які летіли з печі, нагадували вечірній зорепад. Мамина праця зачаровувала. Мама найтяжчу роботу могла зробити цікавою, вкладаючи в неї серце…

В кожному з нас живе мама. В кожного з нас вона вклала частинку своєї душі, душі чистої і непорочної. Її очі, глибокі, мов джерело, ховають у собі скарби життєвої мудрості, які ми відкидали в юності, бо вважали себе мудрішими. Однак, набивши ґулі, кожного разу переконувалися, що мама таки права. А як спалося в маминих теплих обіймах? Пригадуєте, як її рука гладила голівку і перебирала волосся? А скільки ж часу вона вклала, щоб ми правильно виконали домашнє завдання, навчилися читати, писати, робити перші кроки в нашому житті. Не раз мама червоніла через наші погані вчинки, її обличчя ставало суворим, але водночас і ласкавим. Думаю, кожен з нас стояв у кутку, несучи покарання і похнюпивши носа. А скільки радості було, коли мама підходила і цілувала, і обнімала, і звільняла від покути.

Не забуваймо наших матерів, адже кожна чекає на дзвінок, візит, подарунок, обійми. Вони і далі переживають і вдень, і вночі за нас. Даруймо мамам квіти та усмішки. Повертаймо любов, яку вони вклали в нас. Пам’ятаймо їх у наших молитвах.

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМамо, спи. Ну що тебе злякало?
Следующая статьяА вы свои карманы проверяли?
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ