ПОДЕЛИТЬСЯ

Чули колись про down shifting? Не знаєте, що воно таке? Ну, це коли успішна і багата людина раптом розуміє, що щастя не в грошах і славі, тому покидає свою високооплачувану роботу і йде працювати кур’єром або їде жити в село. Вона стає щасливою і не вважає за потрібне комусь пояснювати свій вибір.

Якось в літаку мені потрапив до рук журнал для тих, хто любить думати. Там якраз була стаття про то. Один київський мільйонер плюнув на все і зрозумів, що він не хоче ні женитися, ні заробляти грошей, ні взагалі нікому щось доводити. Він лише згадав свою давню мрію: купити коня і подорожувати безлюдними преріями Аргентини. І… так і зробив. Досі ніхто не знає, де він.

А вам що до того? Ви хіба будете колись давати Богові звіт за його життя? Вам хіба не байдуже, як він жив і для чого? У вас що, своєї мрії немає?

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМи не можемо не…
Следующая статьяЩедривка, ставшая хитом
Захоплюється велоспортом, ремонтує велосипеди у власній майстерні. Любить міцну каву без молока і літературу, особливо Достоєвського і братів Стругацьких. В шлюбі понад 20 років. Щасливий батько щасливої доньки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ