ПОДЕЛИТЬСЯ

Три абсолютно шкідливих міфи стосовно вибору майбутньої жінки чи чоловіка поширені в нас так сильно, що не завадить навіть і в десятий раз написати про них та розвінчати цю зухвалу і згубну єресь.

Подібні дикі марновірства скалічили вже не одну людську долю і, напевно, скалічать не менше життів у майбутньому. Але неграмотність завжди мала надто високу ціну, хоча й знання істини є цілком для нас безкоштовним і доступним. Якби люди полюбили правду так само щиро, як люблять брехню, життя стало б значно кращим і простішим.

Міф перший: Вам підійде лише одна людина в світі

Абсолютна нісенітниця! Вам підійдуть тисячі людей. Як біологічно, так і морально. Цей страшний міф засновано на вірі в реінкарнацію, яка протиречить і здоровому глузду, і науці, і звичайному досвіду. Вірити, що ви маєте зустріти свою єдину половинку, з якою жили разом у минулому житті, нерозумно і наївно. Не існує ніяких половинок. Двоє дорослих окремих і самостійних людей вступають до шлюбу, керуючись доброю волею і взаємним коханням, де згодом стають двома половинками одного цілого. Один-єдиний раз, без всяких минулих і майбутніх життів. Так що не шукайте половинку – її ніде нема, і ви ніколи її не знайдете. Ніколи! Потрібно стати половинкою, а не знайти її.

Міф другий: Це станеться містично і феєрично

Ніхто вам не приведе вашого омріяного супутника за руку і не подасть на тарілці при звуках оркестру. Це станеться цілком природно. Вам сподобається людина, ви скажете їй про це – і вона вирішить, що вам відповісти. Якщо ви теж їй сподобаєтесь, у безкінечному всесвіті почнеться нове коло життя, унікальне і неповторне, прекрасне і захоплююче. Збережіть його, бо окрім вас двох ніхто цього не зробить. Навіть Сам Всевишній не допоможе вам, якщо ви не захочете бути разом.

Міф третій: Принц на білому коні

Деколи принц одружується на акторці кіно, а не на доньці сусіднього короля, і в наші дні навіть є щонайменше два відомих приклади таких дивних і прекрасних шлюбів. Але якщо ви не принцеса, пожалійте бідолашного принца: не псуйте йому і собі життя. Найкращою парою для вас може стати зовсім не принц, а така сама проста людина, як і ви. Взаємне і щире кохання піднесе вас тоді на таку вершину блаженства, що вам будуть заздрити навіть Ромео і Джульєтта.

Живіть своїм життям, а чужим нехай живуть ті, кому ліньки думати. Вони приречені жити нещасними, тому що для щастя людині потрібен розум, а не безглузді байки, якими б гарними вони не були.

Автор: Андрій Ладик, Останівка

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ