ПОДЕЛИТЬСЯ

Бувають періоди, коли насиченість важливих подій настільки велика, що хочеться лише спокою. Кажуть у такі часи, що події приходять до нас не поодинці, а цілими табунами. Такі періоди втомлюють і захоплюють одночасно.

Але більшу частину життя насиченість цих подій настільки низька, що здається ніби нічого не відбувається, все кінчено і можна потихеньку збиратися на той світ. У такі періоди мудрі люди рекомендують не сумувати, не опускати руки, а продовжувати робити призначену справу, сподіваючись на краще, готуючись впіймати знову попутний вітер. Працювати, а не дивитися в стіну. Такий період потребує терпіння, надії та розуміння періодичності сезонів.

Перш, ніж відкрити Америку, Колумб провів досить довгий і нудний час, рухаючись кораблем у невідомості. Донині один музей зберігає бортовий журнал видатного мореплавця ще з тих часів, де протягом тривалого періоду день за днем архіваріус робив один і той самий запис, що містив лише два слова. Лише дата і ці два слова. Сторінка за сторінкою. Аж поки капітан не побачив землю нового континенту. Більшу частину журналу займали сторінки із записом лише цих двох слів. Продовжуємо плисти.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяПлясунья
Следующая статьяМысли на стенку
Захоплюється велоспортом, ремонтує велосипеди у власній майстерні. Любить міцну каву без молока і літературу, особливо Достоєвського і братів Стругацьких. В шлюбі понад 20 років. Щасливий батько щасливої доньки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ