SHARE

Щодо вибору своєї майбутньої половини, як одного з найважливіших рішень в житті, то у нас про це не навчають ні в школах, ні в семінаріях, ні в академіях. І я не знаю, чи десь в інших країнах це робиться. Мабуть, тому, що про це треба говорити дома.

У древніх культурах цю справу давно покладено на плечі батьків або релігійних діячів, але ми не живемо більше в середньовіччі та патріархальному устрої соціуму. Тому нині людям більше потрібні не поради щодо такого важливого вибору, а вичерпна і достовірна інформація.

Якщо зібрати її докупи і лаконічно відібрати найважливіші пункти, можна отримати своєрідну пам’ятку для тих, хто вирішив зустрічатися.

Дошлюбні стосунки є найбільш романтичним і відповідальним відрізком життя водночас.

Кожна людина за взаємним бажанням може вступити до шлюбу, але це не головна подія її життя.

Неодружені люди нічим не гірші і не кращі за одружених.

Шлюб не завжди вирішує проблему самотності. Часто він лише посилює її.

Люди часто помиляються при виборі майбутньої половини.

Не існує людини, яка вам підійде ідеально. Ніяких єдиних половинок не існує, бо люди стають половинками, а не зустрічають їх.

До шлюбу завжди вступає дві різних за характером людини, але часом вони бувають занадто різними.

Якщо ви не принц, вам навряд чи підійде принцеса, і навпаки.

Розірвати заручини краще, ніж розірвати шлюб.

Якщо вам не цікаво з людиною уже до шлюбу, то після одруження ваше життя неодмінно перетвориться на чистилище.

Деякі семінари на цю тему показують також характерні помилки дошлюбних стосунків. Наприклад, хибною є наступна схема: знайти відповідну людину – закохатися – покласти на неї всю надію – у разі невдачі повторити попередні три кроки. Натомість, більш чесною і корисною виглядає схема наступна: стань відповідною людиною – кохай – поклади всю надію на Бога – в разі невдачі повтори попередні три кроки.

Наостанок варто додати, що не існує ніяких дієвих секретів та формул щасливого шлюбу. Тут все дуже індивідуально і залежить лише від одного вирішального чинника: зрілого, щирого і взаємного кохання.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

LEAVE A REPLY