ПОДЕЛИТЬСЯ

Дайте собі час. Час на почуття. На відчуття. Свої. Справжні. Час послухати. Час прийняти. Час зрозуміти. Час пустити. Час пережити.

Дайте собі час. На розмови. З собою. З кимось. З довгознаним. З новозустрітим. З серцем. Своїм. Без розуму. Чужого.

Дайте собі час. На події. Різні. Яскраві та однотонні. Незвичні й щоденні.

Дайте собі час. На емоції. Важливі. Миттєві. З перспективою. І без.

Дайте собі час. Прожити і зрозуміти. Додати і відняти. Примножити і розсіяти. Зберегти і загубити.

Дайте час. Не комусь. Собі.

Не приймайте рішень. Не біжіть. Не спасайте. Не втікайте. Не допомагайте. Не виконуйте. Не досягайте. Не перемагайте. Не обіцяйте. Не закривайте і не відкривайте.

Дайте собі час. Воно станеться. Все те, що має статись. Воно минеться. Все, що має минути. Воно прийде. Все те, що має прийти. Воно піде. Все, що має піти.

Час, щоб відчувати, хотіти, бажати. Час, щоб проросло і виросло. Час, щоб стало явним. Час, щоб зустріти. Себе. Інакшого.

Все стає зрозумілим, як на прозірку. Все складається в картину. Свого. Рідного. З часом. Дайте собі час. Особливо, якщо вам вже не сорок. Тут ще ніхто до вас не був. Тут вперше. Тут незнане. Тут незвідане. Тут непросто. Тут важливо. Тут життя. Тут потрібен час. Дайте собі час. Скільки треба. Для себе.

Автор: Надія Кондратюк, Останівка

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМысли на стенку
Следующая статьяКинокалории: Напиши историю. Напиши для себя
Любить людей. Такими, які вони є. Вважає, що безумовне прийняття та щирість – це основа людського спілкування. Закінчила Львівську консерваторію. Працює в сфері захисту дітей. Життєве кредо: все буде добре. З нами стається тільки те, що для нас найкраще, як би ми не супротивились цьому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ