ПОДЕЛИТЬСЯ

Крізь листя каштану намагається пробитися сонячне проміння. Каштан стоїть, твердо противлячись хвилям вітру, який грається його кроною. Крона, мов руки, тягнеться до неба, шукаючи порятунку. Відчувши потребу в допомозі, на гілках дерева сидять мироносці й своїм воркотінням навіюють спокій. Пучки сонячного сяйва пробиваються крізь віття й розбігаються стоптаною стежинкою, яка щодня супроводжує безліч людських кроків. Деколи ці кроки вона спрямовує до прилавку з квітами, по якому подорожують сонячні зайчики, зазираючи у кожен куточок. Саме завдяки їм, мов на рентгені, видно структуру кожної пелюстки. Ось чому сонце так намагається прорватися крізь каштанове листя – щоб показати красу земної природи.

Різнокольорові квіти зливаються в один гармонійний віночок, милують людське око та приваблюють до себе метеликів ароматним запахом, що розносить вітер. Ось чути кроки, йде юнак. Зупинка. Букет квітів у його руках. Його кохана щаслива. Адже квіти говорять про його кохання до неї. Каштан стає свідком, як букет квітів спочиває в обіймах дівчини.

Ці квіти для мами. Вони говорять мамі «дякую» за все і за тебе Богові. Сонячний зайчик спочив на квітах, що опинилися в руках чоловіка в чорному одязі. Квіти говорять його померлому другу: «Дякуємо, що ти був з нами». А ось жінка, сама мов квітка, несе букет, що стане радістю в день народження її подруги, бо промовить: «Ти важлива у моєму житті». І так до самого вечора квіти служать для людей.

Ввечері сонячні зайчики залишають місце своєї праці й прямують до теплої домівки. Мироносці також повертаються у свої гнізда. А вітер ще довго ширяє над каштанами, згадуючи все побачене за цілий день. Ось вщух і він. Замріявся. Він мріє, щоб усі люди були щасливими і дарували один одному квіти любові, милосердя та радості.

А яку сьогодні квітку подарував ти?

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМысли на стенку
Следующая статьяКак правильно ставить цели?
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ