ПОДЕЛИТЬСЯ

Червоне колесо викотилося з-за обрію та помаленьку почало рухатися вверх. Перші сонячні промені проникали у найглибшу темряву і проганяли її геть. Все наповнилося світлом, світлом яке несе життя. Ось так народжується ще один день, що дається як дарунок. Ще один шанс вчитися радіти життю і любити його.

Повітря наповнилося мелодійним пташиним співом, який хвилями переливався від одного дерева до іншого. Маленькі створіння приймають цей дарунок із перших променів сонця, що потрапляють у їхні домівки. Своїм милозвучним співом вони дякують Богові за прожиту ніч і з радістю в серці розпочинають новий день. Це їх ранкова молитва.

А тим часом у вікнах будинків, розсипаних мов гриби після дощу, починають жевріти жарівки. Кожен відкриває очі й потрапляє у вулик з різними думками, переживаннями, як багато потрібно всього зробити. Думки не покидать голову цілий день. Якщо щось реалізовується, то відразу виникає інша ідея, якщо ні – виробляється ще більша стратегія, з якою носишся до самісінького вечора і в кінці кінців поринаєш у сон.

Весь день ганяєшся, щоб здобути щось. І це «щось» так затьмарює розум, що ти не бачиш дивовижного світанку, не чуєш казкового співу, не дихаєш на повні груди свіжим повітрям, не бачиш своїх дітей, які хочуть живого спілкування. Десь по дорозі життя губиться твоя любов до коханої половинки, до батьків. Ти перетворюєшся в робота, який все починає робити механічно, без почуттів. Ти остигаєш. Найбільші цінності гаснуть у серці. Ти віддав свою любов речам, які не можуть сказати «я тебе кохаю», вони не можуть тебе обійняти, не можуть усміхнутися до тебе, не можуть дати тобі справжнього щастя.

Зупинися, переоціни своє життя. Не дозволь, щоби хтось або щось заглушили твою мелодію. Живи так, щоб твоє життя було наповнене радістю, любов’ю. Дозволь променям Світла проникнути у найглибші закутки твого серця. Пам’ятай, що саме завдяки Світлу настає новий день, нове життя.

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяХто тут ще мудрий, як не я?
Следующая статьяПростые истины. Федор Шаляпин
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ