ПОДЕЛИТЬСЯ

З першими променями сонця все прокидається. Пташки весело граються нотками, створюючи прекрасну мелодію. Коти занурюють свої мордочки у молоко, що забарвлює їхні вуса у білий колір. Чути вже і шум машин, автобусів, які доставляють пасажирів у пункт призначення. Не сплять із самого ранку і двірники – роблять довкілля чистішим. Все і всі пробуджуються. Повітря наповнюється багатьма різноманітними звуками, що зливаються в одне ціле та утворюють звуковий мікс. Аби щось почути в цьому морі звуків, потрібно добре прислухатися.

Аж раптом голосно лунає: «Я тебе люблю». Ця мелодія звуків заглушує все навколо. Почувши ці слова, усі повертаються, шукають очима того, хто це промовив. Кожен бажає побачити ту людину, яку він любить.

Так, всі ми є спраглі любові. Любов заглушує всі непотрібні звуки. Любов відкриває очі на потреби інших. Спонукає діяти. Вчить прощати. Надає життю змісту. Народжує життя. Викорінює зло. Прикрашає наше буття. Хто правдиво любить, той завжди жертвує частинку себе, а то і всього себе приносить у жертву.

Усі ми є люблені Небесним Отцем. Дозвольмо ж Йому торкнутися струн нашої душі. Коли ми це зробимо, то зазвучить прекрасна мелодія нашого життя і вже тоді ми не будемо оглядатися і шукати джерело слів «я тебе люблю», бо знатимемо, що це Джерело всередині нас.

Автор: Роман Бобесюк, Останівка

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ