ПОДЕЛИТЬСЯ

Якщо ви захочете подивитися фільм «Містер Черч» / Mr. Church (реж. Брюс Бересфорд, США, 2016), то маєте знати, що він викликав у глядачів діаметрально протилежні емоції. Одні вважають історію надто реалістичною, а інші відверто вигаданою. Я дивився його за рекомендацією дуже близької людини і не пошкодував. Сімейний недільний вечір перед екраном, коли можна і посміятися, і поплакати, і не шкодувати потім про дві години часу. Кіно варте уваги на мій смак.

КК-АЛ-Залишитися_людиною_і_допомогти_іншим_бути_людьми-2Воно про те, наскільки це жахливо, мати батька самодура і релігійного фанатика, про важливість особистого простору і часу для кожної людини. Про любов і смерть, про життя, яким воно є насправді, а не лише як про нього розказують всезнаючі проповідники. Про те, як серед цього всього залишитися людиною і допомогти іншим бути людьми. Про те, як це можна довести діями, а не словами.

Едді МерфіКК-АЛ-Залишитися_людиною_і_допомогти_іншим_бути_людьми-3 – прекрасний комік, але це не комедія. Комедійні актори вважаються найбільш рідкісними і високооплачуваними, тому що тут не лише винятковий інтелект і талант від Бога, а й абсолютна щирість, така рідкісна серед них. І тут він зіграв ідеально. Без пафосу, кривляння і пустомовства. Настільки, що я думаю про нього, як про справжню людину, а не просто прекрасного актора.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

В публікації використано кадри з фільму «Містер Черч»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ