ПОДЕЛИТЬСЯ

Запитайте хоч тисячу чоловіків – і ви все одно почуєте, що нікому не подобається навіжена дамочка зі складною пишною зачіскою та величезними нігтями, що нагадують картинну галерею. А якщо вона ще й постійно говорить і роздає на всі боки невдоволені поради з кожного приводу, то це ідеальна жінка, від якої хочеться тікати не озираючись.

Таке всезнаюче стерво заповнює собою весь простір не лише фізично, а й морально і духовно. Вона настільки обізнана у всіх сферах життя, що для того, аби стати її героєм, потрібно створити збірну солянку з трьох сотень ідеальних чоловіків, помножити на усіх красенів-мільйонерів і полити чарівним соусом. Ось чому така жінка часто живе одна. Ніхто не знає на якій козі до неї можна під’їхати і, головне, навіщо. Для неї всі чоловіки будуть недостатньо сильними, розумними і загадковими. Це нагадує визначення слова «гріх» із підручника систематичної теології. Гріх – це джерело бажань, які неможливо задовільнити, це прагнення стати тим, ким тобі бути не призначено. Гріх постійно морочить собі голову.

Омріяний образ жінки для більшості чоловіків – це жінка, насамперед, добра. Що б там не казали про нашу чоловічу тупість, насамперед, нас цікавлять очі – дзеркало душі. Жінка має бути доброю, а не лише розумною і гарною. Доброта є сукупністю всіх бажаних чеснот і якостей, тому що зло не буває ніколи ні гарним, ні розумним. Саме тому ідеал, як правило, має досить просту зачіску, одяг, що не кидається в очі і нігті… а хіба вони мають якесь значення? Жінку-вампіра добре бачити тільки в кіно.

Образом найсильніших бажань і фантазій для більшості адекватних чоловіків бувають зовсім не акторки і співачки, а тим паче не переможниці конкурсів краси. Як правило, це звичайні однокласниці, сусідки, співробітниці і знайомі з сусідньої вулиці. Добра дівчина з почуттям гумору водить постійно за собою цілі ватаги закоханих хлопців. Я часто ходжу повз школу і бачу. Та і пам’ять у мене непогана: можу навести доступні приклади.

Товариство такої жінки має настільки цілющу дію на чоловіків, що вони готові за потреби влаштувати за неї справжні оленячі бої, але вона каже: мої слоники-ведмедики, припиніть, я ж люблю вас усіх. А потім все одно виходить за Валєру чи Васю. Час з такою жінкою пролітає так легко і швидко, що, озираючись назад на ціле життя, її чоловік скаже: ти – найкраще, що було в мене, і я не знаю, чого ти обрала саме мене. Втім, і Василь, і Петро, і Семен були б однаково з нею щасливими.

До шлюбу завжди вступають люди з різними характерами і вихованням, але, на жаль, часто одружуються люди аж занадто різні. Вони настільки несумісні, що життя перетворюється на якусь безглузду тортуру. Тому й кажуть, що шлюб – це не рай на землі і не пекло. Це – чистилище.

Щоб не потрапити у це чистилище, чоловік мав би серед гарних і розумних обирати собі добру і веселу, а дівчина серед багатих і сильних – самого сміливого. Відвага і доброта є настільки рідкісними рисами характеру, що говорити у нас про щасливі пари доводиться лише з усмішкою і сарказмом.

Якщо для чоловіка мужність є головною рисою, що увібрала в себе всі інші, то для жінки такою рисою, очевидно, є саме доброта. Між жінками легкої поведінки і жінками легкої вдачі хороший чоловік завжди обере останню. Українська приказка каже, що з гарною жінкою добре спати, а з розумною добре жити. Я б лише додав і ще раз підкреслив, що жіноча доброта і гумор є ознакою живого інтелекту. Хлопчики шукають собі маму, але чоловік завжди шукає саме жінку, співрозмовницю і найкращого друга на все життя, яким безперечно є його дружина.

Якщо ти зустрінеш таку дівчину, довго не вагайся, бо до неї стоїть ціла черга і тут вже не ти влаштовуєш конкурс, а вона.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статья«Эх, тефтелек бы…»
Следующая статьяМысли на стенку
Захоплюється велоспортом, ремонтує велосипеди у власній майстерні. Любить міцну каву без молока і літературу, особливо Достоєвського і братів Стругацьких. В шлюбі понад 20 років. Щасливий батько щасливої доньки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ