ПОДЕЛИТЬСЯ

Ви напевно помітили, що Фейсбук веде дуже тактовну, делікатну і відкриту політику щодо «друзів». Ви ніколи не знаєте, хто читає ваші дописи, аж поки не отримаєте коментар чи іншу якусь реакцію. Ви ніколи не побачите, як «друзі» покидають вас. Вам ніколи не прийде повідомлення, що така то, чи такий то вас полишив. Так само і ви, якщо когось виключили зі списку, йому про це не повідомлять. Але якщо у вас хороша пам’ять, як, наприклад, у мене, то ви можете раз на рік переглянути список «друзів» і побачити, що відсотків десять щезли. І ви ніколи не будете знати, чому їх там більше нема. Їм просто набридло, і вони деактивували свій акаунт чи видалили лише вас.

В реальному житті відбувається те ж саме, коли ви чи вас хтось мовчки ігнорує. При цьому ви ніколи не зможете довідатися про істинну причину мовчання, якщо людина сама не захоче вам її повідомити. Ось чому важливо завжди розуміти, в чому полягає відмінність світу реального і віртуального. Головне, щоб реальне життя не перетворилось у цифрові фантоми, а уявні химери не з’явилися у реальному житті. Для цього і потрібне спілкування, як в реальності, так і на стінах Фейсбуку.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяПростые истины. Иосиф Бродский
Следующая статьяМысли на стенку
Захоплюється велоспортом, ремонтує велосипеди у власній майстерні. Любить міцну каву без молока і літературу, особливо Достоєвського і братів Стругацьких. В шлюбі понад 20 років. Щасливий батько щасливої доньки.

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ