ПОДЕЛИТЬСЯ

Лови момент, не бійся поворотів. Не стань тим, хто чекає надто довго.
Кожна подія народжує наступну, кожен досвід скаже тобі, що – так, а що таки ні.
Сидіти, думати, гадати і боятись – марна справа. Бо потім тільки жаль, що ти не спробував і не пішов.

Лови момент сьогодні, зараз, тут і зразу.
Лови його, він твій – сьогодні й назавжди.
Думаю всі, бувши дітьми, хотіли, прагнули і планували. А потім стали дорослішими і перестали. Бо обставини, бо правила, бо ще щось… Таке, нібито, важливе, але без ентузіазму. Без моменту. Без драйву і без бажання.

Лови момент і дій. Бо краще – це зловити. І зробити. І сказати. І повернути. І покохати. І спробувати. Скуштувати. Поцілувати. Забрати. Обійняти. Написати. Піти. Відкрити. Знайти. Вивчати. Приготувати. І ще багато всього з того, що б вдалося зловити.

Лови момент. Життя його тобі дало. Давай, ти знаєш, про що я. Так-так, саме про це. А що з того вийде – побачиш тільки після. І що з того буде – дасться чути через роки.

Ні, ти не помиляєшся, якщо тільки сам/а цього не хочеш. Хоча помилки – це теж добра справа. Після них ми точно знаємо, що нам не туди.

Ні, ніхто не може сказати тобі, що ти цього не робив/ла. Бо там ніхто ніколи не був, в твоєму моменті. Бо там ніхто ніколи не жив – у кожного він свій.

Лови момент, а далі ти сам/а усе побачиш. І зрозумієш. І відчуєш. І візьмеш.

Лови момент таким, яким він тобі дається. Лови давай, бо краще цього не знайти.

Автор: Надія Кондратюк, Останівка

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяНе мои люди
Следующая статьяКопайте золото в себе
Любить людей. Такими, які вони є. Вважає, що безумовне прийняття та щирість – це основа людського спілкування. Закінчила Львівську консерваторію. Працює в сфері захисту дітей. Життєве кредо: все буде добре. З нами стається тільки те, що для нас найкраще, як би ми не супротивились цьому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ