ПОДЕЛИТЬСЯ

Сонце десь затрималося за сірими хмарами. Підглядало, як маленькі крапельки збираються разом, щоби вирушити у подорож на землю. Вони знають, що для землі та для деяких людей корисні.

Ось вони злітають з Господньої руки і летять до місця призначення. Ними керує Господній подих. Перед ними відкривається неймовірна панорама. Вони вбирають у себе всю красу, яку бачать, і несуть її на землю. Вони знають, що їхнє призначення тимчасове. Тимчасове, але життєдайне. Вони несуть життя полям, лісам, полонинам, звірам і людям.

Без води нема життя. Ось перші краплі зрошують землю. Кожна рослинка в подяку Богу піднімає свою голівку вверх, щоби віддати честь Творцеві. Кожна тваринка спішить вгамувати спрагу, щоби продовжити своє життя.

Деякі краплі завітали і до людей. Більшість невдоволена крапельками, бо ті перешкодили їм у здійсненні планів, а навіть і мрій. Дехто дивиться на сіре небо з наріканням, не розуміючи місії дрібних крапельок. Але дехто, чуючи мелодію дощу, яка запрошує вийти на вулицю, а особливо діти, вирушає під відкрите небо і просто насолоджується кожною крапелькою…

Ось і розступилися сірі хмари. Вийшло сонечко, пригріло, і крапельки, виконавши свою місію, парою знову повернулися у Господню долоню.

А ви радієте дощу?

Автор: Роман Бобесюк, Останівка

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяИ тогда уж начнется…
Следующая статьяМысли на стенку
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ