SHARE

Ми можемо «не влізти» в чиюсь думку чи бачення. Ми можемо «не влізти» в чиюсь ідею чи цілі.

Ми можемо не влізти в наші улюблені брюки або в нові, що нам дуже сподобалися.

Ми можемо не влізти, тому що не підходимо за розміром, за стилем, за фасоном, за кроєм.

Ми можемо не влізти. І навіть якщо це над силу, навіть якщо ми затягуємо всі поясочки та застібуємо всі ґудзики. Якщо на нас усе вже тріщить і краще зайвий раз не дихати. І навіть якщо здається, що ми влізли. Здається, ми змогли влізти в умови, але ми максимально далекі від комфорту нашого розміру чи оверсайзу.

Але знаєш, що чудово? Нам достатньо місця в Бозі. У Ньому багато прийняття, й у Нього є спеціальне безмежне місце для тебе. У Нього не буде зайвих особистих питань і претензій, адже Він усе знає про тебе та любив ще задовго перед тим, як ти з’явився на світ. Прикинь, так. Тебе полюбили ще до всього.

У Нього є тільки одне питання, одна пропозиція, одна ідея, на якій, однак, Він не буде наполягати і знищувати твоє «Я». У Нього є любляче серце, яким Він просто хоче поділитися з тобою.

І не хвилюйся, що тут ти «не влізеш». У Його любові, у Ньому дуже багато місця для тебе, багато місця для твоїх ідей, амбіцій, мрій. У Нього є місце для твоїх особливостей (тарганів, як ти любиш їх називати).

Тут ти точно «влізеш». Тут достатньо місця, щоби не перейматися, що ти надто великий за всіма параметрами, надто не підходиш, надто своєрідний, надто не такий і на своїй хвилі.

З тобою все добре, і ти тут підходиш.

Соня Матвієнко, Останівка

LEAVE A REPLY