ПОДЕЛИТЬСЯ

Декілька слів про переваги ранкової кави, звареної зі свіжозмелених зерен.

Шелестіння зерна під час закладки у кавомолку є важливою частиною містичного ритуалу, що на мить переносить тебе на спекотні плантації Бразилії та Ефіопії.

Звук машинки (я 20 років користуюсь найпростішою Bosch) дає додатковий стимул прокинутися.

Запах! Аромат свіжих перемелених зерен не можна навіть порівнювати з готовою меленою кавою. Навіть за ідеальних умов зберігання. Понюхайте їх хоч раз – і ви потрапите у блаженну залежність до кінця життя.

Смак! Він теж відчутно інший. Кращий. Більш повний і правдивий. Особливий. Насичений і таємничий.

Загальне враження від процедури, на яку витратив більше часу, ніж на спрощені варіанти, подумки повертає тебе у ті назавжди втрачені часи, коли люди нікуди не поспішали, нічого не боялися і безмежно тихим поглядом дивилися, як прекрасна густа піна неспішно піднімається через вузеньке горло товстої і важкої мідної турки. Це та коротка мить, коли ти ще не покинув царство Морфея, але ще не впав до обіймів сірої буденної реальності. Не варто нею нехтувати.

Автор: Андрій Ладик, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяИменно здесь и возможно
Следующая статьяМысли на стенку
Захоплюється велоспортом, ремонтує велосипеди у власній майстерні. Любить міцну каву без молока і літературу, особливо Достоєвського і братів Стругацьких. В шлюбі понад 20 років. Щасливий батько щасливої доньки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ