ПОДЕЛИТЬСЯ

Що таке радість і де її шукати? Радість – це емоційний вираз щастя. Один мудрець шукав цього в багатьох речах. Він мав близько тисячі жінок і коханок, незліченну кількість грошей, багатотисячні орди солдатів, владу, вплив, твердий розум… І він все це назвав пустим і не вартим старань.

Він шукав радості та щастя по обидва боки Сили (сподіваюся, всі дивилися чи читали «Зоряні війни»). Він не знайшов щастя в зірках, в молодості, хорошому здоров’ї, навіть в праці… Все пусте. Такий його вирок, що звучить на літа вперед, до самого серця моїх сучасників.

Чи нам потрібно шукати того щастя? Робити пошуки за самоціль, щоб потім вкінці сказати: «Я й не жив…»? Швендяти та теліпатися по закуткам світу цього в пошуках «того, не знати чого»… Мабуть, не варто.

Моє щастя ближче, ніж я думаю, треба тільки відкрити очі і Жити. Моє щастя в тому, що я знаю Правду. В тому, що я знаю, хто я, що я маю мету та Шлях, з яким і по якому йду.

Отримувати радість від відчуття свободи, що подарувала мені Правда. Не свободи «від», а свободи «для». І хай мене назвуть мрійником, та я знаю, що людина гине, не маючи цього. Стає спочатку черствою. Деградує емоційно. Загниває. Розпадається на частки.

Правда дає розуміння, що я не маса хаотичних часток чи просто купка ходячого м’ясця, а дещо гарніше, більше, краще. Від того й радію.

Автор: Сергій Лебедєв, Останівка 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ