ПОДЕЛИТЬСЯ

Спостерігаю, як дружина куховарить на кухні. В одній руці тримає збивачку, а іншою всипає борошно у посудину і вправно все змішує в одну густу масу. Ще й яйце додала і різні приправи, щоб смачним був пиріг. Попри приготування і до мене усміхнеться, і діткам щось розкаже. В очах горить радість, а серце палає любов’ю.

Нарешті готове тісто прямує у піч. Діти через маленьке віконце спостерігають, як з’являються перші рум’янці, а разом із ними – аромат, що наганяє апетиту. Цікаві очі дивляться на маму і не можуть дочекатися, коли ж той пиріг спечеться.

Ось і настав час, що тягнувся цілу вічність. Малюки обступили маму з пирогом і почали відламувати маленькі скибочки смаколика, дмухаючи на пальці і дивлячись, як ароматна пара піднімається вгору. З вдячністю діти вилетіли з кухні, перекидаючи кусень пирога з руки на руку, до своїх друзів, з якими і поділились смачненьким тістечком.

Коли спостерігаю за дітьми, серце радіє разом із ними. Так і Отець наш Небесний, дивлячись, як ми приймаємо Його дари, радіє разом з нами. Не засмучуймо Його навіть тоді, коли пиріг обпікає наші руки.

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяГде мой озорной щенок?
Следующая статьяМысли на стенку
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ