ПОДЕЛИТЬСЯ

Не судіть мам!
Коли ви бачите, як мама крикнула на дитину, не судіть її і не ставте клеймо «погана мама». Можливо, вона у стресі й дуже втомлена, що, звісно, не виправдовує її, але точно не робить поганою мамою.

Не судіть мам!
Коли ви бачите дитину, що лежить посеред супермаркету в істериці, не судіть маму, що вона погано виховує. Можливо, дитина переживає чергову вікову кризу.

Не судіть мам!
Коли мама переживає за забруднений чи зіпсутий дитячий одяг, не судіть її думками: «Це ж речі, можна попрати/купити». Ви не знаєте її матеріальних статків. Може, як раз таки вона і не може попрати.

Не судіть мам!
Коли вдома не прибрано, коли мама і сама не прибрана. Усі діти різні: у когось – флегматики, котрі спокійно почекають маму, поки вона звільниться, а у когось – холерики, які проходу мамі не дають. Не усі можуть найняти хатню робітницю чи няню.

Не судіть мам!
Ви не можете знати ситуацію, у якій перебуває інша людина, що вона переживає і відчуває, тому не судіть мам!

Мама і сама себе тисячу разів осудить за все це. А від інших їй, як мінімум, треба не втручання. Добре слово чи фактична допомога – взагалі чудово. Осуд пригнічує, а не допомагає. Обійміть маму, скажіть, що розумієте. Це її окрилить.
Не судіть мам!

Автор: Алла Колбовська, Останівка 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ