ПОДЕЛИТЬСЯ

– Доброго дня!
– Вітаю! Мені, будь ласка, 1 люб‘язність, 500 г милоти, 2 серйозності та декілька шматочків гумору. Дякую. Ні, з собою.

Ми гарні обкладинки. Або нє, давай я чисто зі свого боку. Я вмію показати так, що у мене все добре. Я можу запевнити, що у мене все під контролем, що зі мною все ок. У мене виходить справляти приємне враження на людей. Не подумай, що я роблю це спеціально, ні.

Я дійсно дуже щира людина, але бувають моменти, коли я вимушена вдягати маску «все гуд» і зайвий раз не відкривати свого рота. Чому? Бо ви мене не запитували, ви не готові про це говорити, я не хочу про це говорити, я не готова. Все просто.

Деякі знають мене як серйозну та трохи насуплену, деякі бачили мене як усміхнену та кумедну, хтось став свідком моїх сліз, а на когось я зірвалась (якщо ти ця людина – сорі), для деяких я супер-мила, для когось зануда та істеричка. Хто на що втрапив – те і побачив.

Не думай, будь ласка, що якщо я всміхаюсь тут, на фото, то все в житті у мене круто. Викинь зі своєї голови брехню про те, що у всіх все ідеально, окрім тебе (викидай, я тримаю смітник). Досить вважати хибні речі правдою. Навчись аналізувати свої емоції та знайди, звідки вони беруться.

Вчусь. Шукаю. Пробую.

– Будь ласка, візьміть Ваше замовлення, і гарного дня! Наступний! Що сьогодні бажаєте?

Автор: Соня Матвієнко, Останівка

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМоя черга
Следующая статьяЖить по-новому
Багато хто вважає, що вона дуже серйозна. Інші – що багато думає. Треті – що багато мріє. Думає, що колись напише книгу про себе. Якщо ні – то, сподівається, це зроблять її діти чи друзі. Дізнаватися про неї – довга історія. Краще – вживу. Любить спілкування, любить людей, вірить у них. Сильно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ