ПОДЕЛИТЬСЯ

Ми звикли говорити спасибі іншим, але абсолютно не вміємо бути вдячними собі. А якщо задуматися, то просте спасибі, сказане самому собі, сильно впливає на те, в якій мірі ми щасливі. Люди, які вміють цінувати і дякувати собі, впевнено йдуть по життю й легко справляються з труднощами і неприємностями.

Отже, 9 найпростіших речей, за що ми можемо подякувати собі прямо зараз:

Ви іноді маєте сумнів у собі й у своєму житті. Ви можете відчувати себе нещасним кілька днів поспіль, думаючи про те, що ж ви робите і чи вірно поступаєте. І це прекрасно. Це означає, що ви, як і раніше, відкриті для росту й саморозвитку. Той, хто ввечері думає про минулий день, завжди готовий до нових звершень.

У вас є робота. Не має значення, що ви робите і скільки заробляєте. У вас є де спати, що їсти і що вдягнути. І навіть якщо поки це не робота вашої мрії – ви незалежні та відповідальні.

У вас є час робити те, що вам подобається. Навіть якщо це всього лише вечірній перегляд улюбленого серіалу з чаєм і смаколиками.

Ви зацікавлені чимось. Будь то книги, подорожі, музика, іноземні мови або стрибки з парашутом. У цьому житті щось інтригує вас настільки, що ви готові витрачати багато годин на вивчення важливої теми.

У вас є одна або дві дійсно близькі людини. Часто люди турбуються про кількість друзів, а не про якість. Кожному з нас необхідні друзі, з якими можна поділитися найпотаємнішим, хто порадіє нашим успіхам і посумує над невдачами. І з ким можна просто посидіти поруч і затишно помовчати.

Ви дозволяєте собі маленькі задоволення. Поїздка на концерт, покупка улюбленої книги, годинне лежання в гарячій ванні або навіть зайве тістечко – що б це не було, ви насолоджуєтеся від усієї душі.

Ви вмієте чесно зізнаватися собі, коли щось йде не так. І намагаєтеся це виправити.

Ви не та людина, якою були раніше. Ви вчитеся, розвиваєтеся, змінюєтеся і, найголовніше, можете об’єктивно оцінити, чи стали ви краще того хлопця чи дівчини, якими були рік тому, або трохи здали позиції.

Ви вмієте мріяти. Так-так, і не плутайте це з постановкою цілей і будівництвом планів. Мрії – це емоції. І неважливо, наскільки вони зараз близькі до виконання. Ми ж знаємо, що немає нічого неможливого, просто до чогось потрібно йти трохи довше.

Сказати собі спасибі – це так просто. Давайте спробуємо подякувати сьогодні собі за всі наші маленькі успіхи і досягнення, за вміння відчувати життя і бути щасливими. І просто скажемо собі спасибі за те, що ми у себе є, ось такі, які ми прямо зараз, неповторні і абсолютно різні, і тоді завтрашній день стане ще краще. Гарантуємо.

Тихон Кульбака за матеріалами thoughtcatalog

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ