ПОДЕЛИТЬСЯ

В одружених чоловіків є негарна тенденція забувати про особливу увагу до тих, хто поруч, і в першу чергу до своїх дружин. Нерідко ми припускаємося таких помилок, що просто аж плач. Нижче декілька простих спостережень, в яких кожен з нас може побачити себе і зробити правильні висновки. Ми ж готові вчитися та визнавати свої помилки, хіба ні?

П’ять найпоширеніших помилок, що роблять чоловіки в шлюбі, і як їх виправити

Не думає про потреби дружини

Збираєтеся влаштувати романтичну вечерю з дружиною? Круто! Тільки не робіть це без попередження, краще заплануйте, замовте столик в її улюбленому ресторані, домовтеся з нянею, щоб вона посиділа з дітьми. Ось тоді ви отримаєте найвищу оцінку за старання.

Не прислухається до думки дружини

Не думайте, що ви кожен раз заздалегідь знаєте, що дружина збирається сказати. Не «відключайтеся» через те, що ви все це вже чули. Просто слухайте її вухами і очима. Іншими словами, приділіть їй повну увагу.

Не розуміє дружину

Як і багато інших чоловіків, ви намагаєтеся «вирішити проблеми» замість того, аби зрозуміти почуття дружини. Іноді вона просто хоче, щоб ви відчули те саме, що відчуває вона, не намагаючись дати пораду або якось виправити становище. Коли я не впевнений, я уточнюю у дружини: «Ти хочеш мою пораду щодо цього або просто аби я тебе вислухав?»

Не знає дружину

Пам’ятаєте, як ви хотіли дізнатися її ближче, коли ви зустрічалися? Коли ви в останній раз дійсно розмовляли один з одним, а не просто обговорювали повсякденні обов’язки? Запитайте про її мрії, куди б вона хотіла поїхати у відпустку, яку гарну книгу вона нещодавно прочитала.

Не довіряє дружині

Дружина хоче бути частиною всього вашого світу. Довіряйте їй свої мрії, свою роботу, своє життя. Ваш шлюб від цього тільки зміцніє.

Автор: «Сімейне Життя. Україна»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ