SHARE

Ми з чоловіком відсвяткували п’ять років подружнього життя. Небагато-немало, але щось таки я зрозуміла за цей час. Тож продовжую ділитися тими принципами, що допомагають нам будувати міцні стосунки.

11. Мрійте разом. Будуйте плани разом. Обговорюйте спільне майбутнє. Фантазуйте, уявляйте, малюйте.

12. Якщо вас щось турбує, поділіться цим тягарем з коханим (коханою). Розділяйте біль одне одного. Не таїть.

13. Збудовуйте духовно одне одного. Говоріть разом про Бога. Разом моліться і читайте Біблію. Разом служіть. Прославляйте Бога своїми стосунками. Свідчіть людям про Христа своїми стосунками.

14. Про батьків. Шануйте батьків. Однаково. Намагайтесь однаково часто навідуватись до ваших батьків. З пошаною приймайте поради батьків, та пам’ятайте, що не обов’язково робити так, як вони кажуть.

Відліпіться від батьків:

– фізично: якщо є можливість, живіть окремо;

– фінансово: не живіть на кошти батьків. Якщо ви не можете забезпечувати вашу сім’ю фінансово, тоді, можливо, варто зачекати зі створенням сім’ї;

– емоційно: якщо у вас особливо близькі стосунки з батьками – це чудово. Але тепер найперше, з ким ви маєте розділяти ваші емоції та переживання, мають бути ваші кохані, а не батьки.

Забудьте про слова: «А у нас в сім’ї було так». Було. Тепер у вас нова сім’я, ваша. Створюйте свої правила, свої традиції, свій устав.

До мужчин. Зробіть усе можливе, щоб ваша мама і ваша кохана подружились. Якщо за якихось причин цього не сталося, пам’ятайте: тепер головна жінка у вашому житті – ваша дружина. Забезбечте їй душевний комфорт.

До дівчат. Пам’ятайте: жінка, що подарувала життя вашому коханому, апріорі не може бути відьмою. Свекруха – не ворог; вона мама, яка любить свого сина. Будьте вдячні їй за це.

15. Будьте цікавими одне одному. Читайте, розвивайтесь, вчіться.

16. Чоловік – голова сім’ї. Це не означає, що він – командир, а дружина – його прислуга. То означає, що вся відповідальність за сім’ю покладена на його плечі.

17. Дівчата, чоловіки не розуміють натяків. Якщо хочете чогось, скажіть про це. Не ображайтеся на те, що він не здогадався про ваші бажання. Самі винні.

18. Чоловіки, букетно-цукерковий період не має закінчуватись, коли вона сказала біля вівтаря «Я згодна». Будьте романтиками у шлюбі особливо! Квіти до свят – це приємно, квіти без приводу – це те, що вона запостить в інстаграмі і розказуватиме подругам. Даруйте їй подарунки без приводу, не обов’язково великі – цукерки, листівки буде достатньо.

19. Дуркуйте разом, смійтесь, розважайтесь, танцюйте, жартуйте.

20. Не говоріть і не згадуйте, не погрожуйте розлученням, навіть жартома. Хай у вашому лексиконі й слова такого не буде.

Далі буде. Дочекайтеся!

Автор: Алла Колбовська, Останівка

Мої принципи сімейного щастя: 1–10

LEAVE A REPLY