SHARE

Влітку ми з чоловіком відсвяткували п’ять років подружнього життя. Небагато-немало, але щось таки я зрозуміла за цей час. Ці принципи допомагають нам будувати міцні стосунки. І, власне, цим і хочу поділитись.

1. Половинок не існує. Ми всі повноцінні народжуємося, живемо і помираємо. Не шукайте другу половинку, шукайте людину, яку готові любити усе життя, не дивлячись ні на що. Теорія половинок створює ілюзію впевненості і надійності, якоїсь ідеальності. Якщо він (вона) моя половинка, то у нас буде все ідеально, ми не будемо сварись, повна ідилія і взаєморозуміння. Це брехня, такого не буває і у вас не буде. Ви будете сваритись. І тоді, за теорію половинок, буде закрадатись думка: «А може, то не він (вона) мій єдиний? Може, насправді моя половинка десь блукає світом у пошуках мене». Не блукає. Ваша людина перед вами, її ви пообіцяли любити до кінця життя. Все.

2. Шлюб не для того, щоб вас, такого прекрасного (таку прекрасну), любили. Шлюб для того, щоб любили ви.

3. Вам ніхто нічого не «должен». Вас не зобов’язані любити, вам не зобов’язані готувати, вас не зобов’язані підтримувати. Ви це отримуєте, тому що та людина хоче, а не «должна».

4. Не шукай свого, своєї вигоди, своєї зручності. Не будь егоїстом. Це випливає з попередніх двох пунктів. Думай, в першу чергу, не про себе. Якщо ви йдете у кіно, то запропонуй фільм, що хотів подивитись коханий (кохана). Якщо обираєте, що замовити на вечерю, або замовляйте, що любить вона (він), або обидві страви. Випереджайте одне одного у любові.

5. Жінка (дружина) покликана для того, щоб надихати і підтримувати свого чоловіка. Усе інше (готування, прибирання, зашивання шкарпеток) він і сам може зробити. Але та підтримка, яку дає жінка, ніхто і нічого не замінить.

6. Розмовляйте. Побільше говоріть. Шукайте спільні дотичні теми. Щодня запитуйте, як пройшов день, як справи, про що думаєш, що тебе турбує.

7. Чоловіки, говоріть компліменти дружинам. Жінки, хваліть чоловіків. Робіть це і на одинці, і на людях.

8. Ходіть на побачення. Особливо, коли з’являються діти.

9. Не віддаляйтесь одне від одного сексуально. Проте рахуйтесь з бажаннями своєї коханої. Якщо у неї болить голова, то у неї болить голова. Жінко, якщо у тебе часто «болить голова», випий таблетку або зроби з цим щось. Говоріть про свої бажання і фантазії, обговорюйте труднощі.

10. Сварки не минути. Але швидко миріться. Не чекайте першого кроку. Миріться і вибачайтесь першими. Говоріть, що були не праві. Не продовжуйте з’ясовувати стосунки під час вибачення. Говоріть про свої почуття, що вам принесло біль, що було неприємно. Якщо ваш коханий (кохана) прийшов миритись першим, то теж вибачайтесь. У сварках завжди, завжди неправі обоє. Завжди обом є за що вибачатись.

Далі буде. Дочекайтеся!

Автор: Алла Колбовська, Останівка 

LEAVE A REPLY