ПОДЕЛИТЬСЯ

Стосунки чоловічо-жіночі, жіноча сторона. Частина перша. (Ага, буде декілька, бо ж за раз не впораюсь, щоб було про все і доступно.)

Тепер серйозно. Для основи – жінці потрібні слова. Завжди і щодня. Про любов і кохання, про те, що вона прекрасна і єдина, що нікого більше кращого нема. Що ти її цінуєш і бажаєш. І що життя без неї вже не уявляєш.

Так, я знаю, що в чоловіків (справжніх) достатньо і одного слова – при шлюбній обіцянці чи колись одного разу, – тим не менше, вашій жінці потрібні слова кожного дня. Отут просто повірте мені на слово.

Це просто. Можна написати чи сказати за сніданком, в ліжку, сонячного дня. Чи ввечері, особливо коли вона втомлена і звичайна. Коли цілий день з маленькими дітьми чи між роботи на роботі. Чи серед ночі, бережно вкриваючи її від холоду.

Маленька смс в месенджер, листок паперу (краще кольоровий або невеличка листівка), ніжне коротке сказане слово чи велике розлоге послання. Можна на кухні, а можна при дітях. Варто у спальні, та ще більше треба серед людей.

Не так важлива форма, важлива постійність – і одного разу ви обовязково побачите, яким красивим сяйвом почали світитися її очі. Не так важливо, скільки ви разом, саме в цій справі, з роками, має бути лише більше, ніяк не менше. Розумію, що на старті та молодим це простіше, але уявіть собі, що треба до кінця.

Люблю, кохаю, дякую, ціную, ти найкраща, ти неповнорна, ти красуня, ти незрівнянна, ти моя кохана, ти моя дівчинка, ти моя королева, ти моє сонце, ти сама-пресама для мене. І який я щасливий, що можу бути з тобою поруч. Який радий, що зустрів саме тебе одного дня. І що ти погодилась розділити зі мною життя і не тільки. І дітей народила, і їсти готуєш щодня… Це тільки, як приклади. Вірю, ваша фантазія буде в сто крат різноманітніша.

Слова для жінки – як те сонце для квітки – вона від них оживає і найкраще цвіте. Якщо ви цього не робили, то зробіть просто сьогодні. Так, можливо, вона вже відвикла і не одразу прийме. Можливо, вона розгубиться, здивується, зніяковіє чи не повірить. Тільки ви продовжуйте, не зупиняйтеся. Ви вже знаєте правду, що мужчини мають говорити своїй жінці красиві слова.

На вушко чи вголос, намальовані чи надруковані, великі, маленькі, іншомовні й такі, що тільки мовою для двох. Слів забагато для жінки не буває.

І ще, якщо ви цього не робитемете, то, можливо, одного разу це зробить за вас хтось інший. Хто більше вас знатиме силу милих слів. І почнеться процес, якого я, особисто, не бажаю нікому.

Слова для жінки – це важливо. Слова для жінки – неначе маленькі зернятка, вони однозначно проростуть. І одного дня ваша жінка стане саме такою, як ви говорите їй про неї найбільше.

Жінка спрагла на слова. Майже так само, як і на обійми. Але про це вже буде в другій частині, гаразд?

Тепер трішки дівчатам. Скажіть йому, як вам це важливо. Без сумніву, без остраху, отак, напряму. І без натяків, а просто та інструкційно. Він зрозуміє. Він же ж ваш.
Колись давно мені вдалось це пояснити одному з кращих, він зрозумів і стало нам добре.

Автор: Надія Кондратюк, Останівка

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ