ПОДЕЛИТЬСЯ

Запах кави розноситься по цілій залі. Хоч не хоч, а підходиш до баристи і замовляєш смачний напій. Куштуєш маленькими ковтками. Перший ковток гіркий, а наступні стають смачнішими. Ось і видно дно філіжанки. Смак ще довго залишається на устах, і ти прямуєш далі. Натомість на твоє місце підходять інші. Аромат кави, стукіт філіжанок спокушають подорожуючих. Здається, кава, просто кава, а так багато бажаючих покуштувати смачним напоєм.

Подібно і в нашому житті. Якщо ми робимо добрі справи з любов’ю, то смак від них ще довго залишається у серці. Довкола розноситься аромат добрих вчинків, які у невидимий спосіб спонукають інших творити добро. Від цього світ стає світлішим і добрішим. А кава залишається кавою)

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЄдине, що від нас іще залежить
Следующая статьяКрик души
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ