ПОДЕЛИТЬСЯ

Тест на Любов. Це, як з тестом на вагітність – одна поділка або дві – третього не дано.

Суть в тому, щоб дати трішки більше, аніж отримуєш. Більше тепла, уваги та розуміння. Змовчати, коли так хочеться вихлюпнути, підібрати акуратні слова, коли хочеться «голу правду», зробити крок на зустріч, коли так хочеться втекти. Коли спочатку відчуваєш своє, потім дивишся з протилежної сторони і аж тоді даєш. Даєш Любов, безумовну і приймаючу, розуміючу і пробачаючу, дорослу і справжню.

Тест, що здається не в запланований нами час і день, а в ті несподівані хвилини, коли боляче, коли страшно, коли несправедливо, коли не можна чекати нічого взамін. І особливо тоді, коли з тобою стається не так, як тобі потрібно, як необхідно, як важливо, як очікувано. Саме тоді маєш шанс стати на наступну сходинку, піти вгору, а не вниз. І в результаті побачити дві поділки, а не одну.

Ми переживаємо таке постійно – в родині, сім`ї, на роботі, в спілкуванні з друзями, дітьми, батьками та сусідами по життю. Всі подібні ситуації дають можливість стати більшим, виявляють дорослих і навчають Любові. В кожній такій ситуації ми маємо змогу вирости і навчитись любити ще більше. І це навчання закінчиться лиш з нашим переходом до вічності.

Любов вона потрібна тільки тут, на землі. Нам, людям, для життя.

Любов не полягає в тому, що мене. Любов вона тоді, коли я.

При народженні кожен з нас отримує набір необхідного, серед якого здатність до «любити». Так, далі є те, що є, особливо в дитинстві. Але одного разу пізнавши суть, ти вже знаєш. І ти обираєш свій шлях – любити чи шукати, щоб пожаліли. Дорослішати, чи сидіти на лавочці в дитячому садку. І це не про відповідь на питання: скільки тобі років, це про твій вибір давати чи приймати.

Тест на Любов здають усі. Не всі позитивно.

А от результат усвідомлювати треба, щоб знати самому собі, хто ж я насправді.

Автор: Надія Кондратюк, Останівка

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМне нечего вам сказать…
Следующая статьяЗупинитись
Любить людей. Такими, які вони є. Вважає, що безумовне прийняття та щирість – це основа людського спілкування. Закінчила Львівську консерваторію. Працює в сфері захисту дітей. Життєве кредо: все буде добре. З нами стається тільки те, що для нас найкраще, як би ми не супротивились цьому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ