SHARE

Ти ніколи мені не подобався. Твоїм любощам я повсякчасно пручалася щосили. Непохитно порівнювала тебе з іншими – з їхньою атлетичною статурою, легкою ходою, впевненою білосніжною посмішкою та вольовим підборіддям. Ти бентежив мене своїми прохолодними вранішніми вітаннями, ненав’язливими теплими щоденними обіймами, невибагливою стриманністю сутінкових прогулянок. Твій насичений грушевий аромат довкола, хапливе тупання твого ритму, помірне зблякнення твоїх невтомних скронь дошкуляли мені щоразу все сильніше. Поки одного дня ти не вирішив підкорити мене ніжністю…

Ти заздалегідь підготував нескінченну кількість неочікуваних подарунків. Влаштовував зустрічі з кавою, поезіями та розмовами про мистецтво. Засипав мене книжковими коштовностями на різні смаки. Пригощав власноруч зібраною пахучою малиною. Випікав соковиті яблучні пляцки з цинамоном. Наспівував мені улюблені джазові мелодії дощовими вітряними ночами.

Ти був таким переконливим з тим жовтогарячим букетом навпереваги, що вона несла. Зігріті її невдаваною усмішкою, квіти палали ще яскравіше серед надвечірнього повернення додому. А як невтримно мені хотілося сміятися разом із струнким привабливим молодим чоловіком, який щосили відштовхувався від землі, прискорюючись на самокаті та бережливо огортаючи обома руками маленьку п’ятирічну реготушку, що стояла перед ним. Ти дав мені лагідно припасти до твого плеча, коли вона безтурботно посміхалася та беззастережно притискалася то до керма, то до його міцних впевнених рук тієї п’ятниці. Ти зворушив мене тим сивим, трохи згорбленим чоловіком, який ніжно пригортав до грудей крихітне немовля, що солодко посопувало в його обіймах у своєму рожевому комбінезончику.

Твої дотики були такими глибокими. Твої слова – такими сповненими любові. Твоя турбота – такою невідступною.

Пробач, Вересень. Здається, Ти зумів закохати мене у себе…

Автор: Ольга Луценко, Останівка 

1 COMMENT

  1. Очень красиво написано с интригой до последней строчки .Молодец.мне понравилось.Спасибо что делишься творчеством.

LEAVE A REPLY