SHARE

Проковтнула книжку Гюса Кейєра «Книга всіх речей» (Львів: вид-во «Урбіно», 2019). Проковтнути проковтнула, а тепер зависла. Бо не відпускає. Бо є багато над чим подумати. Бо, на жаль, ще довго буде на часі те, чого торкнувся пунктиром і не пунктиром автор цієї недитячої дитячої книжки.

«Книга всіх речей» – це історія про хлопчика, який понад усе хотів стати щасливим. Про його маму, тата, сестру, які теж хотіли стати щасливими, але чомусь не дозволяли собі про це навіть мріяти. Про хороших людей, які входять в твоє життя, коли ти дозволяєш собі це. Про неймовірний світ, що бачиш і відчуваєш тільки ти. Про справжню любов, що рипить, мов нові черевики.

А ще про чоловіків-боягузів, які ховаються за широкою спиною… Бога. Які хочуть бути Божими чоловіками, але читають Біблію через дивні окуляри, що спотворюють істину. Про неминучу зустріч цих чоловіків віч-на-віч із собою.

Про мудрих і сміливих жінок, яким уривається терпець і вони відчайдушно захищають своїх героїв і свою гідність.

Про янголів, які затуляють очі, аби не дивитися на знущання. Про Бога Отця, який помер, бо Його з дитини вибили. Про Ісуса, який приходить, аби потеревенити про життя-буття, і Йому справді цікавий і ти, і твої думки, і твої сумніви.

«Книга всіх речей» – це про сім’ю, про Бога в ній, про відношення чоловіка до дружини і дружини до чоловіка, про виховання, згідно з Божими заповідями, про гідність, самопожертву і любов…

– Ким ти хочеш стати, коли виростеш? – спитала нова знайома 9-річного Томаса.

– Стати щасливою людиною.

– А знаєш, коли починається щастя? Тоді, коли…

Ні, я не скажу вам цей секрет. Шукайте книжку і дізнавайтеся самі.

Придбати книгу

Гюса Кейєра «Книга всіх речей»

 

Видавництво «Урбіно»

Booklya

 

 

Автор: Ірина Матвієнко, Останівка

LEAVE A REPLY