ПОДЕЛИТЬСЯ

Надворі світає. Сонячне проміння проникає у всі темні закутки і несе в них світло. Все пробуджується до життя. На вулицях починають лунати людські голоси, доноситься шум машин. З гуркотом піднімаються важкі жалюзі магазинів. Продавці швидко виставляють свій крам, щоб спокусити людей, які поспішають у своїх справах.

Аромат кави в повітрі переплітається із ароматом свіжоспечених круасанів. Не кожен може стриматися від кавової спокуси, тож зупиняється у вирі своїх справ, щоб посмакувати гарячою запашною кавою. В одній руці кава, а в іншій газета. Після кавової зупинки знову починається рух. І знову усі кудись поспішають.

У поспіху зір падає на вітрину, де в один ряд вишикувалися різнобарвні палітурки книг. І знову зупинка, зупинка у книжковій крамниці. Стоїш мов зачарований. Як аромат кави спокушає посмакувати нею, так і запах книг кличе до подорожі, що чекає на тебе на сторінках. Час зупиняється. Береш у руки книги. Гортаєш. Кожна історія відзеркалює душу автора. Заглиблюючись у зміст, ти шукаєш скарби, які він заховав у рядках свого творіння. А кого віддзеркалює твоя історія? Які скарби заховані в тобі?

Летиш далі в своїх справах. Занурюєшся по маківку. Але цілісінький день шукаєш відповідь: хто пише твою історію? ти сам чи разом з Творцем?

Автор: Роман Бобесюк, Останівка 

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяОбновление без промедления!
Следующая статьяМысли на стенку
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ