SHARE

Все буде добре.

Ця фраза зі мною, скільки себе пам’ятаю.

В якісь часи ця думка мене спасала. В якісь берегла. В якісь надихала. А ще захищала. І давала опору. І певність. І навіть обіймала, співаючи колискову. Витирала сльози. А часом їх додавала.

Дехто думав, що я жартую. Дехто вважав, що я дивна. Дехто казав, що хочу, як ти. А ще дехто просив: скажи, що все буде добре. Особливо, коли навколо було темно.

І я говорила. Деколи пошепки, а деколи на повну гучність. Завжди допомагало.

Коли було треба, ця фразо-думка спонукала і дозволяла. Допомагала бачити не те, що сталося, бо вже сталося, а дивитися трішки вище і бачити вихід. Можливість. Рішення. Наступну спробу.

А ще вона мене вчила. Гнучкості та адаптивності. Приймати та відпускати. Зустрічатися з невідомим, дивитись у вічі й засинати мирно. Не брати того, що не моє. Не хотіти чужого. Не заглядати у майбутнє, не рахувати і не вираховувати. Не порівнювати та не зрівнювати. Відпочивати. Навіть від себе.

Все буде добре – це не означає, що буде ідеально. Що буде так, як книжка пише. Чи буде так, як планувалося. Тобою чи кимось іншим.

Це означає, що все буде на користь. Все збудує, спорядить, зробить міцнішою і вільнішою одночасно. Все станеться вчасно.

І подарує крила. Такі, щоби носити з собою. В сумочці чи за плечима. В уяві чи наяву.

З нею я навчилась Жити. Сьогодні, тут і зараз.

Приймати і знати. Вірити та довіряти.

Це моя внутрішня цінність.

Це вже моя незмінна частина.

Це вже я.

До речі, в один час думала, що Вакарчук просто підслухав мої думки.

Все буде добре. Я стверджую, я не питаю.

Автор: Надія Кондратюк, Останівка

SHARE
Previous articleМысли на стенку
Next article5 уроков, которым следовал Леонардо да Винчи
Любить людей. Такими, які вони є. Вважає, що безумовне прийняття та щирість – це основа людського спілкування. Закінчила Львівську консерваторію. Працює в сфері захисту дітей. Життєве кредо: все буде добре. З нами стається тільки те, що для нас найкраще, як би ми не супротивились цьому.

LEAVE A REPLY