ПОДЕЛИТЬСЯ

Бестселлер New York Times «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» можна було б назвати підручником з життя. Збірка складається з 50 звичайних, на перший погляд, але мудрих життєвих уроків. Їх ефективність підтверджена історіями реальних людей і самої авторки – Регіни Бретт. Жінки, котра перемогла рак, стала лауреаткою численних премій у галузі журналістики (двічі фіналістка Пулітцерівської премії), веде власну радіопрограму «Шоу Регіни Бретт». Її книги презентовані в усьому світі.

Книга «Бог ніколи не моргає» – це прості правила стати щасливішим, краще розуміти життя, Бога (варто зазначити, що релігія є не основною ідеєю в книзі, а скоріш орієнтиром для втілення тих чи інших правил), пізнати себе самого.

«Бог не хоче, щоб ми були настільки святими, аж не були людьми… Бог хоче чесних, щирих, справжніх стосунків».

«Таємниця життя не в тому, щоб керувати своїм начальником, банківським рахунком чи дітьми. Навчіться керувати своїми думками».

«Зазвичай ми знаємо, який має бути наступний крок, але він настільки малий, що ми його не помічаємо, бо заглядаємо далеко в майбутнє і замість простого маленького кроку бачимо страшний величезний стрибок. І ми чекаємо…»

Ми моргаємо, тому сприймаємо світ фрагментарно. Бог не моргає, впевнена авторка, тож бачить народження кожного (байдуже, скільки в світі народжень відбувається за хвилину), тому, безсумнівно, пам’ятає про всіх-всіх людей. Кожен з нас є особливим, цінним, унікальним представником цього світу. Наше життя – найвартісніша річ, яка у нас є. І це не залежить від успіхів, помилок, обставин, гірких провалів, високого чи низького матеріального становища, статусу в суспільстві тощо.

«Життя – це серія проблем. Ви або маєте проблему зараз, або вже її владнали, або готуєтесь до нової. А все тому, що для Бога ваш характер важливіший за ваш комфорт. Для Бога важливіше зробити ваше життя святим, ніж щасливим».

«Не порівнюйте себе з іншими людьми, ви не знаєте куди веде їхній життєвий шлях».

Ця книга – землетрус для свідомості. Після неї руйнуються стереотипи, набувають значення істинно важливі речі. Авторка не відкриває щось нове, скоріше розставляє правильні (можливо, дещо забуті) акценти над людським існуванням, і доводить,чому вони «працюють».

«…Воно [життя] радше нагадує дві залізничні рейки: вас завжди супроводжує щось добре і щось погане. Хоч яке хороше у вас життя, завжди є щось погане, з чим треба впоратися. І навпаки, хоч яке погане життя, завжди знайдеться щось,за що варто подякувати Богові».

«Те, ким ми є насправді, набагато більше залежить не від наших здібностей, а від нашого вибору».

Основні ідеї простежуються в назвах самих уроків: «Вірте в чудеса», «Усім все прощайте», «Завжди обирайте життя», «Нехай вас не хвилює, що про вас думають інші», «Життя не перев’язане стрічкою з бантом, але це все одно подарунок», «Бог просто любить вас. Незважаючи на те, що ви зробили чи не зробили», «Якщо хочете займатися тим, що любите, не приймайте відповідь “ні”» тощо. Читач, заглиблюючись у текст, переглядає свої пріоритети, замислюється над сприйняттям життя, розглядає свою роль у всесвіті під різними кутами зору, розуміє, що неможливе – можливо.

«Бог ніколи не моргає» підійде однаково для тих, хто вважає себе успішною особистістю, і тих, хто потребує змін і тому ставить до себе багато запитань. Книга ідеальна у «важкі часи», як джерело натхнення та впевненості, а також підійде для простого теплого читання для душі, оскільки написана легко і з гумором.

Автор: Леся Лівчак, Останівка 


ЛЛ-Землетрус_для_свідомості-2
фото Лесі Лівчак

Придбати книгу Регіни Бретт «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя»

«Клуб Сімейного дозвілля»

Yakaboo

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМысли на стенку
Следующая статьяПростые истины. Стивен Джобс
За освітою журналістка, філологиня. Працює у сфері туризму і вважає подорожі найкращим інструментом розвитку та натхнення. Жадібно читає книжки, запиває їх чаєм і заїдає шоколадом. Вважає, що мрії реальні, якщо за ними іти... Любить фотографувати небо і тішитись з дрібниць. Вірить, що слова можуть дарувати людям крила! Дружина, а ще мама. В першу чергу, мама.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ