ПОДЕЛИТЬСЯ

Закінчилася в мене кава. В мене, бо тільки я насолоджуюся нею. Прийшлося купляти. В магазині взяв її в руки, насолодився ароматом і вирішив – беру. Приніс додому, почав відкривати. Щось мені не пішло те відкривання. Мучився довго. І зубами пробував, але вона не піддавалася. Десь в глибині серця були вже нарікання на компанію, яка так запакувала ту смачну каву, навіть роздратування. І що цікаво, упаковка така сама, як і в попередньої, тільки смак інший. Не витерпів, взяв ніж і легким дотиком руки зробив свою справу. Простір відразу ж заповнив аромат свіжозмеленої кави.

Коли ж я взяв відкриту упаковку в руки і придивився, то угледів, що там є малюнок-інструкція, як її відкривати. Стало соромно. Адже я взяв упаковку догори ногами і відкривав з протилежного боку, а потрібно було з іншої сторони лише легенько відтягнути стінки, що вже не раз робив, щоб добратися до смачної суміші.

З того всього зробив я собі каву і почав співставляти наше життя з тою файною кавою. Наше життя – дорогоцінний дар Божий. Цей дар є добрий. Але бувають моменти в житті, коли ми не вміємо ним користуватися. Відчуваємо, що можемо бути щасливими, але не є такими. Ми живемо життям, але не задоволені ним, нарікаємо, нервуємось, звинувачуємо Творця у своїх невдачах і поразках. Ми живемо, але не знаємо для чого.

В такі моменти слід пригальмувати, зупинитись, застановитись і поглянути на життя з іншого боку. З того боку, де є інструкція від Виробника. А Його інструкція – у Святому Письмі. І вона покрокова. До того ж під час читання зустрічаєшся з її Автором, який сам сходить із сторінок і оселюється у твоєму серці. Саме в ці хвилини ти насолоджуєшся життям, ти є щасливий. Кожне життя є особливим, кожне життя є прекрасним, коли в ньому перебуває Творець.

Ось і кава в горнятку закінчилася, вже бачу дно і фуси. Дивлюся на упаковку і дивуюся, як я міг забути про цю цінну інструкцію)

Автор: Роман Бобесюк, Останівка

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяПростые истины. Генри Форд
Следующая статьяМысли на стенку
Любить насолоджуватися життям. Життям, що як фортепіано, в якому присутні і чорні і білі клавіші, що творять прекрасну мелодію кожного дня. Любить подорожувати, зупиняти миті через об'єктив фотоапарата. А ще любить дітей. Дітей, які вчать, як радіти життю. Своїми спостереженнями і думками ділиться також в особистому блозі "Життя прекрасне" . Одружений. З дружиною виховує трьох дітей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ